Хетчбек

Зручний супутник на кожен день.

Детальніше про моделі

Седан

Такий,‌ ‌як‌ ‌ти.‌

Детальніше про моделі

Хетчбек

Спортивна функціональність

Детальніше про моделі

Седан

Ласкаво просимо до зони комфорту.

Детальніше про моделі

Універсал

Ласкаво просимо до зони комфорту.

Детальніше про моделі

Оновлений Coupé

Дозвольте собі більше пригод.

Детальніше про моделі

Седан

Надзвичайно динамічний характер

Детальніше про моделі

Універсал

Створений для перемог у кожній справі

Детальніше про моделі

Позашляховик

Легендарний позашляховик.

Детальніше про моделі

GLB FL

Новий Mercedes-Benz GLB

Детальніше про моделі

SUV

Привабливий. На будь-якій дорозі.

Детальніше про моделі

Купе

Новий Mercedes-Benz GLС купе.

Детальніше про моделі

Купе

Натхнення кожен день.

Детальніше про моделі

SUV FL

Новий Mercedes-Benz GLE SUV

Детальніше про моделі

Coupe FL

Новий Mercedes-Benz GLE Coupe.

Детальніше про моделі

SUV

Втілення успіху.

Детальніше про моделі

Mercedes-Benz GLS

S-Class серед позашляховиків.

Детальніше про моделі

Maybach

Розкіш в найчистішому вигляді

Детальніше про моделі

Mercedes-Benz S-Class

Новий рівень сучасної розкоші

Детальніше про моделі

Maybach

Новий рівень сучасної розкоші

Детальніше про моделі

Новий родстер Mercedes-AMG

Відродження зірки.

Детальніше про моделі

Мінівен

Зроби свій хід.

Детальніше про моделі

4-Door Coupé

Заяви про себе.

Детальніше про моделі

EQA

Для нового покоління.

Детальніше про моделі

EQB

Електрична мобільність у новому вимірі.

Детальніше про моделі

EQC

Новий досвід водіння.

Детальніше про моделі

Седан

Це для всіх органів почуттів.

Детальніше про моделі

SUV

Новий рівень універсальності.

Детальніше про моделі

EQS

Cвіт нових можливостей.

Детальніше про моделі

EQS SUV

Новий   EQS SUV   від   Mercedes-Benz.

Детальніше про моделі

Прем'єра нового Mercedes-Benz GLC Coupé

Прем'єра нового Mercedes-Benz GLC Coupé

Стильний дизайн і динамічне задоволення від водіння: ось де новий GLC Coupé вступає у свої права. Як спортивний брат позашляховика GLC, він завершує серію найбільш продаваних автомобілів Mercedes-Benz. Перше враження, ще до того, як GLC Coupé заведеться: елегантність, динамічність і пригоди на бездоріжжі. Вражаючі пропорції, ефектні поверхні і точно відформовані краї визначають безпомилковий зовнішній вигляд, доповнений чітко продуманим, високоякісним інтер'єром.

GLC Coupé поєднує в собі спортивні характеристики з високою ефективністю. Всі моделі оснащені технологією електричного приводу, або як плагін-гібрид з повністю електричним діапазоном, що підходить для повсякденних потреб, або як м'який гібрид з 48-вольтовою технологією та інтегрованим стартером-генератором для додаткового прискорення та рекуперації енергії. Новий GLC Coupé почувається як вдома майже на будь-якій місцевості. Як на дорозі, так і поза нею, він вражає своїм комфортом і маневреністю. Спортивна підвіска входить до стандартної комплектації. Опціональний поворот задньої осі на 4,5° робить автомобіль ще більш маневреним. Воно пропонується в пакеті Technology разом з пневматичною підвіскою AIRMATIC. На бездоріжжі купе виграє завдяки численним функціям, таким як повний привід 4MATIC та повністю електричний привід для позашляховиків у моделях з можливістю підзарядки. Екран для бездоріжжя та "прозорий капот" як елемент камери 360° підвищують комфорт під час водіння.

Високі стандарти нового GLC Coupé очевидні в кожній деталі. Апаратне і програмне забезпечення останнього покоління інформаційно-розважальної системи MBUX (Mercedes-Benz User Experience) пропонує ще більшу зручність для користувача. Яскраві зображення на дисплеї водія та центральному дисплеї дозволяють легко керувати автомобілем та функціями комфорту. Два РК-екрани відображають чітку та структуровану інформацію. Повноекранна навігація забезпечує водієві найкраще прокладання маршруту. Система доповненої реальності MBUX для навігації доступна як опція. Камера реєструє навколишній простір перед автомобілем.

Центральний дисплей показує рухомі зображення, а також накладає віртуальні об'єкти, інформацію та маркери. До них відносяться дорожні знаки, стрілки, що вказують напрямок руху, рекомендації щодо зміни смуги руху та номери будинків. Це значно полегшує навігацію, особливо в міських умовах.

Інтуїтивний голосовий помічник Hey Mercedes стає все більш ефективним, реагуючи на природну мову та вподобання користувача. Музичні потокові сервіси можуть бути легко інтегровані в MBUX, включаючи персональні налаштування8, що дозволяє клієнтам насолоджуватися персоналізованою музикою в автомобілі. Додаткову інформацію надає аудіогід, який є частиною "MBUX Voice Assistant" від Mercedes me. У відповідь на голосову команду "Hey Mercedes, start Tourguide" інформаційно-розважальна система MBUX зачитує інформацію про цікаві місця на маршруті. Функція MBUX Smart Home дозволяє клієнтам, які перебувають в дорозі в новому GLC Coupé, отримати доступ до систем "розумного будинку", наприклад, для моніторингу та регулювання температури, освітлення, жалюзі або електроприладів.

Найважливіші факти про новий Mercedes-Benz GLC Coupé

Дизайн екстер'єру: Загальний візуальний образ визначається спортивним силуетом купе. З першого погляду він навіює відчуття елегантності, динамічності та пригод на бездоріжжі. Серед інших характерних елементів - імітований хромований бампер, рейлінги на даху, пофарбовані в чорний колір та опціональні підніжки. Нові контурні бічні ребра підкреслюють специфіку моделі. Фари плавно переходять у радіаторну решітку, підкреслюючи спортивний, м'язистий вигляд автомобіля. У поєднанні з опціональними фарами DIGITAL LIGHT вони утворюють еліпси денного світла. Ще однією візуальною родзинкою є радіаторна решітка з візерунком Mercedes-Benz (серійно).

Дизайн інтер'єру: Інтер'єр GLC Coupé поєднує в собі спортивність і сучасний стиль, з горизонтально розділеною на дві секції панеллю приладів, щедрими поверхнями оздоблення і центральним дисплеєм портретного формату, який немов ширяє над ними. Авангардний дизайн сидінь та дверних панелей підкреслює високу якість інтер'єру.

Шумовий комфорт: Новий GLC Coupé - приємно тихий автомобіль з безтурботним звучанням і низьким рівнем шуму. У цьому відношенні він перевершує навіть високі стандарти свого попередника.

MBUX: Інформаційно-розважальна система останнього покоління пропонує два великі дисплеї та повноекранну навігацію.

Зручність керування: Голосовий асистент Hey Mercedes став ще більш чуйним, з оптимізованими можливостями навчання. Функція MBUX Smart Home перетворює GLC Coupé в мобільний центр управління для підключеного до мережі будинку. Голосовий асистент MBUX тепер доповнено новою послугою Mercedes me - акустичним туристичним путівником "Tourguide".

Розваги: MBUX повністю інтегрує всі основні музичні потокові сервіси, включаючи персональні налаштування та уподобання. Опціональна система об'ємного звуку Burmester® пропонує 15 динаміків преміум-класу загальною потужністю 710 Вт.

Системи приводу: Як і позашляховик, новий GLC Coupé системно розроблений для електрифікації. Програма двигунів включає чотирициліндрові бензинові та дизельні агрегати, завжди в поєднанні з електромотором. Чотири з них є м'якими гібридними агрегатами з інтегрованим стартер-генератором другого покоління (ISG). Ще три варіанти двигунів є плагін-гібридними установками. Всі гібриди мають запас ходу на електротязі понад 100 кілометрів (WLTP).

Більше електрики, ніж будь-коли: Завдяки електричному запасу ходу, що відповідає реальним потребам, повсякденні відстані зазвичай можна долати повністю на електротязі. Удосконалена програма гібридного водіння резервує режим електроприводу для найбільш підходящих ділянок маршруту. Наприклад, електропривод є пріоритетним під час поїздок містом.

Комфорт і маневреність: Спортивна підвіска і рульове управління зі змінним передавальним відношенням входять в стандартну комплектацію нового GLC Coupé. Інші компоненти - нова чотириланкова система передньої осі та багатоважільна незалежна задня підвіска з задньою тягою. Це компенсує бічні сили, що стабілізує характеристики керованості. Пневматична підвіска AIRMATIC має регульоване демпфірування на стиск і відскік.

Маневреність і безпека: Маневреність і стабільність керування підвищуються завдяки опціональному рульовому управлінню заднім мостом у поєднанні з більш прямим рульовим керуванням переднім мостом. Кут повороту на задній осі становить до 4,5°. Це зменшує радіус розвороту на 90 сантиметрів, до 10,9 метрів.

Сильний виконавець як на дорозі, так і на бездоріжжі: GLC Coupé значно покращив свої характеристики на дорогах і бездоріжжі для несприятливих погодних умов і ділянок з неметалізованим покриттям. До них відносяться спрощене керування за допомогою позашляхового екрану, більш чітка інформація завдяки "прозорому капоту" в поєднанні з опціональною камерою 360°, а також видатне зчеплення з дорогою та безпека керування завдяки вдосконаленим системам управління. Завдяки гібридним двигунам, що підключаються, можливий повністю електричний рух по бездоріжжю.

Системи допомоги: Останнє покоління пакету Driving Assistance Plus містить додаткові та вдосконалені функції, включаючи активний асистент дистанційного керування DISTRONIC, активний асистент рульового керування та асистент розпізнавання дорожніх знаків. Також додано пакет для паркування з камерою 360° та "прозорим капотом", асистент паркування з пам'яттю та асистент маневрування з причепом.

DIGITAL LIGHT: Ця технологія фар (опція) забезпечує відмінне світло та додаткові функції, такі як опціональне проектування на дорогу допоміжної розмітки та попереджувальних символів.

Детальну інформацію про автомобіль Ви можете дізнатися у наших консультантів за номером: +38 (044) 206 20 02.

Ми на зв'язку:

Facebook: www.facebook.com/mercedes.benz.in.ua 

Instagram: www.instagram.com/mbkyiv 

Сайт: www.mercedes-benz.in.ua  

Ваш Автоцентр Mercedes-Benz на Почайні - офіційний дилер здійснення автомобільних мрій. До зустрічі!

Бережіть себе та своїх рідних!

Автомобільний Центр Київ, входить в корпорацію УкрАвто і є офіційним дилером Mercedes-Benz в Україні. Один з кращих і найбільших 3S-центрів української столиці, здійснює повний цикл обслуговування автомобілів від придбання до ремонту і післяпродажного супроводу. Головними перевагами автоцентру є зручне розташування, 750 м2 площі і сучасний сервісний центр. Автомобільний центр Київ пропонує своїм клієнтам познайомитися з різноманітністю автомобілів Mercedes-Benz, відпочити в лаундж-зоні, насолодитися чашкою ароматної кави. Для маленьких клієнтів є дитяча ігрова зона. Офіційний дилерський центр Mercedes-Benz в «Автомобільний Центр Київ» чекає на відвідувачів за адресою: проспект Степана Бандери, 22.