Хетчбек

Зручний супутник на кожен день.

Детальніше про моделі

Седан

Такий,‌ ‌як‌ ‌ти.‌

Детальніше про моделі

Хетчбек

Спортивна функціональність

Детальніше про моделі

Седан

Ласкаво просимо до зони комфорту.

Детальніше про моделі

Універсал

Ласкаво просимо до зони комфорту.

Детальніше про моделі

Coupé

Нове купе CLA

Детальніше про моделі

Coupé

Mercedes-Benz CLE Coupe

Детальніше про моделі

Седан

Новий седан Mercedes-Benz Е-Класу

Детальніше про моделі

Універсал

Новий універсал Mercedes-Benz E-Класу

Детальніше про моделі

Позашляховик

Легендарний позашляховик.

Детальніше про моделі

GLB FL

Новий Mercedes-Benz GLB

Детальніше про моделі

SUV

Привабливий. На будь-якій дорозі.

Детальніше про моделі

Купе

Новий Mercedes-Benz GLС купе.

Детальніше про моделі

SUV FL

Новий Mercedes-Benz GLE SUV

Детальніше про моделі

Coupe FL

Новий Mercedes-Benz GLE Coupe.

Детальніше про моделі

SUV

Втілення успіху.

Детальніше про моделі

Mercedes-Benz GLS FL

Новий Mercedes-Benz GLS

Детальніше про моделі

Mercedes-Maybach FL

Новий Mercedes-Maybach GLS

Детальніше про моделі

Mercedes-Benz S-Class

Новий рівень сучасної розкоші

Детальніше про моделі

Maybach

Новий рівень сучасної розкоші

Детальніше про моделі

Новий родстер Mercedes-AMG

Відродження зірки.

Детальніше про моделі

Мінівен

Зроби свій хід.

Детальніше про моделі

4-Door Coupé

Заяви про себе.

Детальніше про моделі

EQA

Для нового покоління.

Детальніше про моделі

EQA FL

Для нового покоління.

Детальніше про моделі

EQB

Електрична мобільність у новому вимірі.

Детальніше про моделі

EQB FL

Електрична мобільність у новому вимірі.

Детальніше про моделі

EQC

Новий досвід водіння.

Детальніше про моделі

Седан

Це для всіх органів почуттів.

Детальніше про моделі

SUV

Новий рівень універсальності.

Детальніше про моделі

EQS

Cвіт нових можливостей.

Детальніше про моделі

EQS SUV

Новий   EQS SUV   від   Mercedes-Benz.

Детальніше про моделі

Для вашої безпеки. І безпеки ваших пасажирів.

Для вашої безпеки. І безпеки ваших пасажирів.

Під час поїздки в EQB працюють інтелектуальні допоміжні системи, які в певних ситуаціях можуть попереджати про потенційну небезпеку та захищати вас, ваших пасажирів та інших учасників руху.

Допоміжні системи

Пакет допоміжних систем

На шляху до повністю автоматизованого водіння: сучасні системи допомагають скоригувати швидкість, рульове керування та дії водія у разі виникнення небезпеки зіткнення. За рахунок цього ризик аварії знижується, а пасажири та учасники дорожнього руху ефективно захищені. Так ви з більшою безпекою та більшим комфортом прибудете на місце.

Система розпізнавання дорожніх знаків

Допомагає орієнтуватися на дорозі: система розпізнавання дорожніх знаків завдяки інтелектуальному аналізу даних камери та картографічного матеріалу може розпізнавати обмеження швидкості, заборони на обгін та їх скасування. Вона також показує позначення, що забороняють в'їзд, і попереджає про заборону в'їзду.

Система контролю «сліпих» зон.

Система контролю «сліпих» зон ретельно стежить за дорогою, особливо при включенні покажчика повороту. Вона може візуально та акустично попереджати про небезпеку бокового зіткнення з іншими учасниками руху у «сліпій» зоні. Навіть після закінчення поїздки система продовжує працювати і попередить про можливу небезпеку при відчиненні дверей.

Активна система утримання смуги руху.

Якщо ви випадково перетнете переривчасту або суцільну лінію, система може попередити про це вібрацією рульового колеса. У разі перетину суцільної лінії або якщо смуга за переривчастою розміткою розпізнається як зайнята система може втрутитися шляхом одностороннього залучення гальмівної системи.

Активна система екстреного гальмування.

Активна система екстреного гальмування допомагає запобігти аваріям внаслідок наїзду на інших учасників дорожнього руху. Для цього, крім попередження про порушення безпечної дистанції та про загрозу зіткнення, система залежно від ситуації підвищує гальмівне зусилля – аж до повного гальмування.

Активна система підтримки дистанції DISTRONIC.

Активна система підтримки дистанції DISTRONIC значно знижує навантаження з водія, автоматично регулюючи дистанцію до автомобіля, що рухається попереду. Наприклад, при наближенні автомобіля до повороту система може завбачливо знижувати швидкість руху.

 

Освітлення та огляд

Високопродуктивні світлодіодні фари.

Високопродуктивні світлодіодні фари підвищують безпеку вночі і забезпечують автомобілю неповторний зовнішній вигляд, що запам'ятовується. Завдяки використанню світлодіодної технології вони краще освітлюють дорожнє полотно, ніж звичайні фари, споживаючи менше електроенергії. Приємна якість світла не викликає втоми очей. Цьому сприяє рівномірно яскраве тепле біле світло світлодіодних фар High Performance, яке ближче до колірної температури денного світла, ніж світло галогенних фар.

Система адаптивного управління дальнім світлом.

Ви активуєте систему за допомогою команди і користуєтеся перевагами великої дальності освітлення. Завжди, коли система адаптивного управління дальнім світлом не реєструє автомобілів, що рухаються попереду або назустріч, вона включає дальнє світло фар. Тож ви краще можете бачити дорожнє полотно або розпізнавати небезпеки. І вам не доведеться постійно перемикатися на ближнє світло фар вручну.

 

Паркування

Паркувальний пакет із камерою 360°.

Паркуйтеся просто. Поєднання активної системи допомоги при паркуванні та камери 360° допоможе при пошуку місця для паркування, а також при в'їзді на місце паркування, виїзді з місця паркування і маневруванні. Насамперед вражає круговий огляд, який забезпечує камера 360°, включаючи віртуальний вигляд зверху.

Паркувальний пакет із камерою заднього виду.

З цим пакетом ви легко впораєтеся з в'їздом навіть на вузькі вільні місця для паркування. Комфортно: активна система допомоги при паркуванні з функцією PARKTRONIC знайде місце для паркування, а потім допоможе припаркуватися. «Більше спокою» - ще один ключовий вираз для камери заднього виду, яка завдяки огляду ззаду дозволяє уникнути дорогих кузовних пошкоджень.

Активна система допомоги при паркуванні з функцією PARKTRONIC.

Система комфортного паркування PARKTRONIC допомагає водію при паркуванні та маневруванні. Ультразвукові датчики контролюють передню та задню частини автомобіля. Візуальні та звукові вказівки допомагають краще оцінити відстань до розпізнаних перешкод та уникнути прикрих пошкоджень під час паркування.

 

Комплексна безпека

Система PRE-SAFE®.

Система PRE-SAFE® використовує час перед можливою аварією на вашу користь. Для зменшення навантажень, що виникають при цьому, передбачено безліч рішень. Інноваційна система PRE-SAFE® Sound відтворює шум із динаміків, який змушує спрацювати захисний рефлекс: ваш слух на короткий час відключається, що захищає його від гучних звуків під час аварії.

Колінна подушка безпеки.

Колінна подушка безпеки захищає ноги при сильному фронтальному зіткненні від контакту з рульовою колонкою або панеллю приладів. Це може запобігти або полегшити травму. При цьому пневмоподушка розкривається за мілісекунди та стабілізує весь тулуб. Завдяки цьому всі компоненти системи утримання пасажирів, включаючи пас безпеки, працюють максимально узгоджено.

Бічні подушки безпеки у задній частині салону.

Бічні подушки безпеки в задній частині салону можуть захистити область грудної клітки пасажирів, що знаходяться на крайніх задніх сидіннях, при сильному боковому ударі. Таким чином, у поєднанні з віконними подушками безпеки в серійній комплектації автомобіль має великий потенціал безпеки і дозволяє скоротити або пом'якшити можливі травми. Для цього пневмоподушки сидінь розкриваються у просторі між бічною частиною дверей та пасажиром.

Захист автомобіля URBAN GUARD.

Пакет захисту автомобіля URBAN GUARD забезпечує всебічний моніторинг. Він включає протиугінну сигналізацію, а також захист від буксирування, що розпізнає зміну положення автомобіля. Рухи в салоні також активують попереджувальні візуальні та звукові сигнали.

Система екстреного виклику Mercedes-Benz.

Система екстреного виклику Mercedes-Benz в екстреній ситуації може допомогти заощадити дорогоцінний час. Якщо розпізнано аварію, через комунікаційний модуль із власною SIM-картою автоматично надсилається сигнал екстреного дзвінка, що дозволяє скоротити час прибуття служб порятунку. Ви також можете надіслати екстрений дзвінок вручну для організації допомоги.

TIREFIT.

Швидке проміжне рішення за невеликого пошкодження шини. Герметик, що нагнітається за допомогою повітряного компресора, закриває пошкодження, що виникли в результаті наїзду на цвях або осколки скла. Таким чином, ви зможете дістатися найближчої станції техобслуговування зі швидкістю до 80 км/год.

Шини з можливістю руху після проколу.

Залишайтеся мобільними навіть при втраті тиску в одній або кількох шинах. Завдяки посиленим боковинам шин ви можете без ризику залишити небезпечну зону, наприклад тунель або автомагістраль, та дістатися найближчої станції технічного обслуговування. Залежно від завантаження можна проїхати відстань до 80 кілометрів із максимальною швидкістю 80 км/год.